tno)>50&&(tvol)>(bvol)&&(bvol)<=7000000&&(plp)>=(pcp)+1.5&&(eps)>0)
 حاصل به صورت زیر خواهد بود:
سهمایی که در این بازه قرار دارند چند خاصیت دارند!!!
یک : به احتمال 90 درصد اکثر سهمایی در این بازه فردا + هستند! پس اگر فردا سهمی از این بازه در ابتدایی روز یا وسط روز منفی بشه احتمالا فرصت خوبی هست برای نوسانگیری!!!
دو : اگر تعداد این سهم ها زیاد باشن مثل تصویر بالا نشون میده فردا بازار + خواهد بود!
سه : اگر تعداد سهام در این فیلتر کم باشند (مثلا روز شنبه دهم خرداد 93 عصر فقط 2 سهم در این فیلتر بود) فردای اون روز بازار منفی خواهد بود!!
استثناء : وقتی اکثر بازار امروز صف خرید باشند آنگاه در این فیلتر تعداد سهمام کم هست ولی فردا بازار همچنان + خواهد بود
چهار: شما بعد از ساعت 12:10 دقیقه میتوانید از سهمایی در این بازه با توجه به قیمت پایانی خرید کنید و با احتمال 90 درصد طی یکی دو روز آینده سهم مثبت میماند. !!! برای این مورد حتما نمودارهای سهم رو چک کنید و مطمن بشید برای خرید.
پنجم : این فیلتر را یکسال بنده ازش استفاده کرده ام و 90 درصد اوقات جواب درستی داده ولی در شرایط خاص بازار ممکنه مبنای خوبی برای تصمیم گیری نباشد. پس لطفا اول زیر نظرش داشته باشید و نتایج را چندین روز بررسی و سپس مبنای کار خودتان قرار دهید.
ششم : سهمایی که امروز بازگشایی داشته اند و در این فیلتر قرار میگیرند را باید از لیست بررسی حذف کنید و معمولا جواب درستی نمیدهند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آبیاری قطره ای - آبیاری اتوماتیک - آبیاری تحت فشار سفرپين Angular Tutorial In Persian اخبار و اموزش هلوکوک مشکلات زناشویی و روابط جنسی فروش آنلاین تصفیه آب خانگی و صنعتی در شیراز--تصفیه آب شیراز Jennifer زمستان زندگی من! Jennifer